Korond község kedves lakói!
Pünkösd ünnepe arra emlékeztet bennünket, hogy Isten Lelke reménnyel, erővel és szeretettel tölti meg az emberi szívet. Vigyük tovább ezt a reményt családjainkba, közösségünkbe és mindennapjainkba is.
Áldott, békés pünkösdi ünnepeket kívánunk minden korond községi lakónak!
Korond Község Önkormányzata nevében:
Katona Mihály, polgármester
Ravasz Ferenc, alpolgármester
