Menü Bezárás

Adventi gyertyagyújtás

Korondon advent negyedik vasárnapját is meghitt hangulat lengte körül. A közösség a Páll Lajos Művelődési Ház előtti téren gyűlt össze, hogy az ökuménia jegyében együtt ünnepelje a várakozás időszakát. Az esemény ünnepi hangulatát a korondi fúvószenekar és az unitárius egyház kórusának előadása emelte, az ünnepségen az egyházi előljárók mellett Katona Mihály, Korond község polgármestere is köszöntötte a jelenlévőket.